Радіоточку відтепер можна вмикати не лише онлайн, а й на комунальній радіостанції «Радіо-Лубни» на Полтавщині на хвилях 100.8 FM. Місцеві мешканці можуть почути всі найкращі українські хіти минулих десятиліть не тільки в інтернеті, як було раніше, а й на радіо. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видала дозвіл на ретрансляцію. >>>>
Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та
увійдіть на портал.